HAKKIMIZDA

HTK , kuruluşundan bu yana klima ve havalandırma tesisatı için ekipmanlar üretmektedir.

Ürün yelpazesini günden güne çeşitlendirerek birçok üründe ilk olmayı başaran firmamızın bugün ki üretim programı içinde aspiratörler, ısı geri kazanım üniteleri, menfezler, difüzörler, özel difüzörler, helisel difüzörler, dış hava panjurları, damperler, VAV&CAV terminal üniteleri, susturucular ve yer konvektörleri bulunmaktadır.

Kalite Anlayışımız

Üretim kalitesini  her geçen gün arttıran HTK Klima, AR-GE çalışmaları ve yeni yatırımlar ile ürün yelpazesine her geçen gün arttırmaktadır. HTK Klima, ISO 9001, CE, TSEK, TÜV belgeleri gibi bir çok kalite belgesine sahiptir

Üretimde kalite anlayışını 2014 yılında aldığı Kalite Yönetim Sertifikası ISO-9001:2000 ile pekiştirerek, alanında Türkiye’nin önde gelen seçkin klima üreticilerinden birisi konumuna gelen HTK Klima “Kalite, Hizmet, Fiyat ve Güven” temel prensipleri ile şekillendirdiği vizyonuyla yarının ihtiyaçlarına bugünden çözüm üretmeye devam ediyor.

Vizyon

Yenilikçi ve gelişimci çalışmalara her geçen gün daha fazla değer katarak, fark oluşturmak ve öncü olmak.

Misyon

Oluşturduğumuz farkındalıklar ile değerli personelimize, müşterilerimize, topluma ve çevreye kattığımız değeri sürekli ve aktif biçimde artırmak.